ESER ETİKET | ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

KARTON ETİKETLER

Karton Etiketler Ürün hakkındaki reklam, fiyat, barkod, talimat, uyarı, firma bilgisi garanti şartları ve benzeri her bilgi için kullanılabilir. Kuşak Karton Etiketleri Genelde üst grup ürünler için ürünü saran türde, reklam veya ürün barkod ve bilgilerini içeren türde etiketlerdir. Tekstil Karton Etiketleri tekstil ürünlerin paketlenmesinde ve ürün hakkındaki tüm reklam ve bilgileri iletmek için kullanılır. Özel tasarım ve özel kesim etiketlerimiz benzeri şekilde hizmet sunmaktayız.

Karton etiketler satmak istediğiniz tekstil ürününün ilk göze çarpan unsurlarında biridir, ve müşterilerinizin en göz alıcı parçalarından birisidir, bu etiketler müşterilerinizin ürünü fark etmesini sağlar. Etiketiniz ürünlerinize renk katacak ve anlatmak istediğiniz olguyu müşteriye aktaracaktır.Bir çok farklı malzeme ve üretim tekniği ve tasarım dahilinde ürettiğimiz etiketleriniz hedef kitlenize ürününüzün üstün kalitenizi daha anlaşılır hale getirerek satışlarınızın artmasına yardımcı olacaktır. Geri kazanılabilir malzemelerde dahil olmak üzere,kanvas pamuk kumaş, kraft, kuşe, yırtılmaya karşı dayanıklı gibi bir çok farklı malzemeden üretimi mümkün olan etiketlerinizi sizin istekleriniz dahilinde üretmekteyiz.

ESER ETİKET

Tekstil Sektöründe Ürünlerinizin markalaşmasını sağlayan etiketleriniz için size özel tasarımlarla üretim yapan Eser Etiket, bugüne kadar kendi alanında söz sahibi olan marka ve kuruluşlara hizmet vermektedir. Kurulduğumuz ilk günden itibaren başlıca amacımız koşulsuz müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu amacımızı hayata geçirebilmek için hızlı ve kaliteli üretim süreci, sizin adınıza en uygun ürünü meydana getirebilmek için sektördeki tecrübelerimizden de faydalanmak yolu ile size en doğru çözümü sunmaktayız. İlk faaliyete başladığımız zamanlarda yıkama talimatı üretimi yaparken, 1999 yılıyla birlikte hizmet yelpazesini daha da genişleterek baskı ve matbaa birimlerini kurmuştur.